SafeInCloud 3.0 (ios)

SafeInCloud

3.0
SafeInCloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SafeInCloud, Touch ID destekli parola yöneticisi.

SafeInCloud, oturum açma bilgileri, şifreler ve diğer kolaylıkla unutulabilir bilgileri kaydedip güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz, ihtiyacınız olduğunda da parmak izinizi okutarak hızlıca erişebileceğiniz parola yöneticilerinden biri.

Güvenli olsun, hack’lenmesin maksadıyla çevrimiçi hesaplarınızın şifrelerini karışık harf, rakam ve özel işaretlerden oluşan güçlü şifreler yapıyor sonra da unutuyorsanız SafeInCloud tercih edebileceğiniz parola yöneticileri arasında. Unutacağınızı düşündüğünüz her türlü bilgiyi kaydedebileceğiniz uygulama tüm verilerinizi 256 bit şifreleme metoduyla şifreleyerek saklamakla kalmıyor; Touch ID desteği sunduğundan master şifrenizin tahmin edilmesi durumunda dahi verilerinize yetkisiz erişimi kısıtlıyor.

Bulut senkronizasyonu sunan, başka parola yöneticisindeki verilerinizi otomatik olarak aktaran çapraz platform destekli parola yöneticisinde şifrelerinizin ne kadar çabuk kırılabildiğini de görebiliyorsunuz. Şifrenizin yeterince güçlü olmadığı uyarısıyla karşılaşırsanız parola oluşturucunun oluşturduğu şifreleri dikkate alarak hesaplarınızın güvenliğini kolaylıkla artırmanız mümkün.

YORUMLAR