Samurai Kazuya 1.0.1 (ios)

Samurai Kazuya

Samurai Kazuya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kardeşinizi samurayların elinden kurtarın!

Samurai Kazuya : Idle Tap RPG, bi samurayın yerine geçtiğiniz mobil aksiyon rol yapma oyunu. Kılıçların öne çıktığı, halkın samuraylar tarafından ezildiği bir dönemde geçen oyunda kardeşinizi ve onun karısını kurtarmak için efsane samurayların bulunduğu kuleye gidiyorsunuz. Kendi yaptığınız kılıçlarla onlarca samurayın bulunduğu kuleye girmeye hazırlanın. Reflekslerinizi konuşturarak hayatta kalmaya çalışın ve onları kurtarın!

iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olan samuray aksiyon oyunu Samurai Kazuya, bir hikaye üzerine oturtulmuş; dolayısıyla hikayeden bahsetmek istiyorum. Kılıçların insanlardan üstün olduğu, sivillerin güçsüz olduğu Edo döneminde düşük rütbeli bir savaşçı olan Kenji’nin karısı Kanna üst rütbeli bir savaşçı tarafından çağrılıyor. Kanna’nın uzun bir süre geri dönmemesi üzerine Kenji endişeleniyor ve öfkelenmeye başlıyor. Kenji, Kanna’yı aramak için süper güçlü bir savaşçıya gidiyor. Kenji bir akıl hocası ve aynı zamanda Kazuya’nın kardeşi. Kazuya, Kenji ve Kanna’yı aramaya başlıyor. Kaderlerini öğrendikten sonra öfkeyle yanıp tutuşan Kazuya, efsane samurayların yaşadığı Yolsuzluk Kulesi’ne doğru yola çıkıyor.

Yerine geçtiğiniz karakter Kazuya’nın hem dış görünümü yenileyebiliyor, hem de özelliklerini geliştirebiliyorsunuz. Crafting sistemi, kendi, özel kılıçlarınızı yaratmanıza imkan veriyor. Oyunu oynamadığınız süre boyunca da karakteriniz eğitime devam ediyor, kendini geliştiriyor.

YORUMLAR