SAS: Zombie Assault 3 2.55 (ios)

SAS: Zombie Assault 3

SAS: Zombie Assault 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SAS: Zombie Assault 3 yüksek gerilim ve eğlence sunan bir zombi oyunudur

SAS: Zombie Assault 3 karanlık atmosferiyle sizi heyecan dolu bir maceraya sürükleyecek zombi temalı bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan  SAS: Zombie Assault 3'te gizli görevlere katılan SAS komandolarının hikayeleri konu alınıyor. Üstün yetenekli SAS komandoları düşmanlarına gizlice saldırı yapmadan ustalaşmış askerler oldukları için hükümetler tarafından en gizli ve bilinmemesi gereken görevlere atanmaktadırlar. Bu bilinmemesi gereken görevlerden biri ise ölümcül zombilerle yüzleşmek ve onların dış dünyaya duyulmasını sağlamadan hepsini yok etmektir.

Oyunda kontrol ettiğimiz SAS komandomuzu kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve bu kamera açısıyla oyun haritasına daha iyi hakim olabiliyoruz. Oyundaki temel amacımız ise üzerimize dalga dalga saldıran zombileri yok etmek ve hayatta kalmak. Oyunu isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz gibi isterseniz çok oyunculu modda diğer 3 oyuncuyla birlikte ortak olarak oynayabiliyorsunuz.

SAS: Zombie Assault 3'de sayısız silah ve ekipman seçeneğine sahibiz. Oyunda bölümleri tamamladıkça rütbe kazanıyoruz. SAS: Zombie Assault 3'de ekranda aynı anda yüzlerce zombi görebilmekteyiz. Eğer zombi oyunlarını seviyorsanız bu kaliteli oyunu kaçırmayın.

YORUMLAR