Shadow Blade 1.1.1 (ios)

Shadow Blade

Shadow Blade
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Blade, keşfetmeniz gereken 40'tan fazla bölümü bulunan hızlı bir iOS aksiyon oyunudur.

Shadow Blade, uygulama marketi üzerindeki en iyi aksiyon oyunlarından biri olarak gösterilen heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde bir ninjanın kontrolünü sağlayarak ona yardım etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun kendine özel bir hikayesi bulunmaktadır. Bu hikaye dışında etkileyici grafikleri ile gerçek bir aksiyon heyecanı yaşayacağınız başarılı bir oyundur.

Oyundaki göreviniz, kontrol ettiğiniz ninjaya rehberlik ederek, karşılaştığınız düşmanlara karşı gelmektir. Yolunuz üzerinde bir çok engel ve tuzak sizi bekliyor. Başarılı olabilmek için iyi reflekslerinizin iyi olması ve gözlerinizin keskin olması gerekiyor.Bu sayede gizli tuzakları görerek kurtulabilirsiniz.

Bu hızlı aksiyon oyununda 40'dan fazla güzel keşfedilmesi gereken bölüm bulunmaktadır. 3 Boyutlu grafikleri bulunan oyun bu sayede daha da heyecanlı ibr oyn yapısına sahip olmuş. Oyun içinde gezdiğiniz dünya gizli objelerle doludur. Bu objelerin hepsini bularak ödülleri kazanabilirsiniz.

Farklı ve heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Shadow Blade, tam aradığınız oyun olabilir. Oyunu ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hızlı aksiyon oyunu
  • Keşfedebileceğiniz 40 farklı bölüm
  • 3 Boyutlu grafikler
  • Yolunuzda bulunan tuzaklar
  • Bulmanız gereken gizli objeler

YORUMLAR