Shadow Kings

Shadow Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Kings fantastik bir hikayeye sahip olan online bir strateji oyunudur

Shadow Kings mobil cihazlarınızda size eğlenceli bir serüven sunacak olan MMO türünde bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shadow Kings'de fantastik bir dünyaya adım atıyoruz. İnsanlar, elfler, cüceler, orklar, goblinler, troller gibi farklı ırkların yer aldığı bu dünyada temel amacımız kendi şehrimizi kurarak onu tehlikelere karşı korumak ve şehrimizi geliştirerek onu en güçlü metropol haline getirmek.

İnternet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğimiz Shadow Kings'de diğer oyuncularla savaşabileceğimiz gibi ittifaklar da kurabilmekteyiz. Şehrimizi koruyabilmek için insanların yanında elfleri ve cüceleri de ordumuza dahil edebiliyoruz ve sınır karakollarını ele geçirerek savunmamızı güçlendirebiliyoruz. Oyunda ticaret önemli bir yere sahip. Kaynak toplamak için şehrimizin güvenliği de önemli; çünkü şehrimizde yaşayan ırklar güvende olduğu sürece vergi toplayabiliyoruz.

Güzel 3 boyutlu grafiklere sahip olan Shadow Kings'de kullanılan bina ve karakter animasyonları da başarılı. Özel PVP ve PVE etkinliklerinin yer aldığı oyun size uzun sürecek bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR