Shape Puzzle Free 2.0 (ios)

Shape Puzzle Free

2.0
Shape Puzzle Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Görsel hafızayı güçlendirecek şekilde tasarlanmış olan Shape Puzzle Free'de onlarca farklı bulmaca sunuluyor.

Shape Puzzle Free iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yapboz oyunudur. Renkli ve eğlenceli görünen arayüzü sayesinde özellikle çocuklar tarafından çok sevileceğini ve keyifli vakit geçirteceğini düşünüyorum.

Yapboz bulmaca tarzı oyunlardan hoşlanan çocuklara eğlenceli bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Shape Puzzle Free'de şirin hayvan figürlerini ve meyveleri tamamlamaya çalışıyoruz. Ekrandaki yapbozu bitirdiğimizde şirin bir kaplumbağa ekranda beliriyor ve bitirilen nesnenin adını söylüyor.

2 ve 6 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan Shape Puzzle Free'de her sahne 15 ila 20 arasında değişen rakamlarda bulmaca içeriyor ve bu bulmacaların her biri 5 ve 10 arası sayıda obje içeriyor. Yani bir başka deyişle oyunda çok sayıda bulmaca ve bitirilmesi gereken nesneler var. Bize düşen görev ise bunların hepsini bitirmek.

Özellikle görsel hafıza üzerinde büyük etkiye sahip olan Shape Puzzle Free, tüm çocukların severek oynayacağı sayılı oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR