Shark or Die 2.2 (ios)

Shark or Die

2.2
Shark or Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark or Die kendi köpekbalığınızı yönettiğiniz bir mobil oyundur

Shark or Die oyunculara bir köpekbalığı olarak insan avına çıkma imkanı tanıyan bir mobil köpekbalığı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir köpekbalığı besleme oyunu olan Shark or Die'da denizlerin en büyük yırtıcılarından olan köpekbalıklarının intikam hikayesine tanık oluyoruz. Köpekbalıkları yüzgeçlerinden yapılan ve bir tür ilaç olduğuna inanılan çorbalar için uzun bir zamandır okyanuslarda avlanlmaktalar. Artık bu duruma bir dur demenin ve intikam almanın zamanı gelmiştir. Bu amaçtan hareketle biz oyunda dev bir yırtıcıya dönüşüyoruz ve av olmaktan çıkıp avcı olmaya başlıyoruz.

Shark or Die'da temel amacımız köpekbalığımızın aç kalarak ölmesini engellemek. Bu iş için deniz üstünde yüzen insanları ve diğer potansiyel avları yakalamamız gerekiyor. Fakat avlanırken dikkatli olmamız gerekli. Eğer insanları ürkütürsek su üzerinde yüzen botlara çıkabiliyorlar veya harita dışına kaçabiliyorlar. Bu nedenle avlarımıza doğru köpekbalığımızı yönetirken stratejik bir şekilde planlama yapmamız gerekiyor.

Shark or Die göze hoş görünen bir oyun. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda çizgi roman tadında grafikler mevcut. Oyunda suyun altından su yüzeyine bakıyormıuşçasına köpekbalığımızı yönetiyoruz. Sadece tek parmağınızla dokunarak oynayabileceğiniz oyun basit kontrolleriyle öne çıkmakta.

YORUMLAR