Shark Party Pool 1.2.2 (ios)

Shark Party Pool

Shark Party Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Party Pool eğlenceli bir bilardo oyunudur

Shark Party Pool iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

8 top türündeki bilardo oyununu iOS tablet ve telefonlarımıza taşıyan Shark Party Pool'da temel amacımız beyaz topu kullanarak topları deliklere göndermek ve en son olarak siyah topu deliğe göndererek maçı kazanmak. Oyunda başlangıçta ıstakamızla beyaz topu bir arada duran bütün topların üzerine göndererek açılışı yapıyoruz ve topları dağıtıyoruz. 2 farklı top türü bulunmakta: çizgili toplar ve düz toplar. Bütün toplar arasından ilk deliğe gönderdiğimiz top türündeki topları oyunun sonuna kadar deliklere gönderiyoruz. Aynı türdeki bütün topları deliğe göndermeden siyah topu deliğe göndermemeliyiz yoksa oyunu kaybediyoruz.

Shark Party Pool'da ince hesaplamalar yaparak topları deliğe göndermeliyiz. Oyunu hem tek kişilik modda bilgisayara karşı hem de çok oyunculu modda gerçek oyunculara karşı oynayabiliyoruz. Shark Party Pool'un çok oyunculu modu oyuna rekabet ve heyecan katıyor. Bu mod sayesinde diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak maçlar yapıyoruz ve daha eğlenceli vakit geçirebiliyoruz. Maçlar sırasında rakibimizle sohbet edebilmemize de imkan verilmiş.

Shark Party Pool eğer basit ve rahatlatıcı bir oyun arıyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR