Shoggoth Rising 1.0.1 (ios)

Shoggoth Rising

Shoggoth Rising
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoggoth Rising, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz hayatta kalma temalı bir deniz feneri savunma oyunudur.

Shoggoth Rising, yaptığı gemi kazası sonrası denizin gizemli ve garip kıyılarında kendini bir deniz fenerinde bulan Ned'in hikayesini konu alan hayatta kalma türündeki bir aksiyon oyunudur.

Deniz fenerinde tıkılı kalan Ned'in etrafı bir de ne olduğu belli olmayan korkunç deniz yaratıklarıyla sarılmıştır ve bu yaratıkların hiç de dost canlısı bir yaklaşımları yoktur. İşte tam da burada başlayan hikayede amacımız Ned'e yardımcı olmak ve onu kendisine ulaşmaya çalışan deniz yaratıklarından korumaktır.

Yakın ve uzak menzilli birçok farklı silahın yer aldığı oyunda isterseniz favori silahlarınızın seviyelerini yükselterek düşmanlarınıza karşı avantaj elde etme şansına da sahipsiniz.

3 boyutlu etkileyici grafikleri ve animasyonları ile oyuncuları tam anlamıyla kendisine bağlayan oyun, belli bir noktadan sonra bağımlılık yapmaya başlayabilir.

Tek kişilik bir hikaye modunu oyunculara sunan Shoggoth Rising, ayrıca sahip olduğu hayatta kalma modu ile oyunseverlerin hayatta kalma yeteneklerini sonuna kadar zorlamaktadır.

Bakalım Ned'in korkunç deniz yaratıklarıyla başa çıkmasına yardımcı olabilecek misiniz? Yoksa onu bu yaratıklara yem mi yapacaksınız?

YORUMLAR