Shooting Showdown 2 1.4.6 (ios)

Shooting Showdown 2

Shooting Showdown 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shooting Showdown 2, tek başınıza veya çevrimiçi oynayabileceğiniz birinci şahıs nişan alma oyunu.

Shooting Showdown 2, FPS oyunları ilginizi çekiyorsa iPhone ve iPad’inize indirip bir şans vermeniz gerektiğini düşündüğüm, gerek detaylı hazırlanmış kaliteli görselleriyle gerekse de gerçeğe yakın vuruş hissiyatı veren animasyonlarıyla dikkat çeken bir yapım.

iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan popüler nişan alma oyununda bölüm bölüm ilerliyoruz. Oyunu açtığımızda ilk olarak terk edilmiş bir mekanda farklı noktalara konumlandırılmış tabelaları vurmamız isteniyor. Başarılı olursak başka bir deyişle eğitimi tamamlarsak sonraki bölümleri görmeye hak kazanıyoruz. Gerek iç gerekse de dış mekanlarda ilginç hedefleri vurmamız isteniyor. Oyunun zevki de bu bölümlerde çıkıyor. Gösterilen hedeflerin tümünü (birini bile es geçseniz bölümü tamamlayamıyorsunuz) hem belli bir süre içerisinde vurmamız isteniyor, hem de hedeflerimiz hareketlenmeye başlıyor. Balon, tabela yerine üzerimize yürüyen robotları vurmaya çalışıyoruz.

Oyunda hep aynı silahı kullanmıyoruz. Bölümlerde gösterdiğimiz performansa göre aldığımız sanal parayla yeni silahlar satın alabiliyoruz ve silahlarımızı yükseltebiliyoruz. Mağazaya kesinlikle girmenizi tavsiye ederim çünkü oyunu baştan sona aynı silahla bitirmeniz çok zor.

Çoklu oyuncu desteği de sunan oyunun en çekici yanlarından biri de görselleri ve animasyonları. Silah modellemeleri, ateşi hissiyatı, yavaş çekim modunda gelen hedefler dahil her şey oldukça başarılı; tabiri yerinde ise kalite kokuyor diyebilirim.

YORUMLAR