Shuffle 1.0.4 (ios)
Shuffle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Magma Mobile

Shuffle, iPhone ve iPad'inizde tek başınıza oynayabileceğiniz İngilizce kelime oyunları arasında.

Shuffle, iPhone ve iPad cihazlarınızda yabancı kelime bilginizi test etmek amacıyla oynayabileceğiniz en güzel kelime bulma oyunlarından biri. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda karıştırılmış harfleri doğru sıraya koyarak ilerliyor ve farklı oyun modlarında kendinizi sınayabiliyorsunuz.

Çevrimiçi oynanabilen kelime bulma oyunlarından sıkıldıysanız, tek başınıza oynayabileceğiniz bir kelime oyunu arıyorsanız Magma Mobile’ın Shuffle oyununu denemenizi öneririm. İngilizce dahil pek çok yabancı dilde kelimeyi destekleyen oyunda her bölümde 5 kelime bulmamız isteniyor. Kelimeler bir tablonun içerisinde gizli değil; açık şekilde karşımıza çıkarılıyor ancak harflerin yerleriyle oynanmış şekilde görüyoruz. Bu noktadan sonra amacımız ikiye bölünüyor. Eğer challenge modunda oynamayı seçtiyseniz kafanız rahat bir şekilde kelimeleri bulmaya odaklanıyor ve doğru bildiğiniz her kelime için puan alıyor; hepsini bildiğinizde de sonraki bölüme geçiyorsunuz. Şayet süre sınırlı modda oynarsanız harfleri olabildiğince kısa sürede doğru sıraya koyup kelimeyi ortaya çıkarmanız isteniyor. Her iki modda da zorluk düzeyini dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz.

Türkçe hariç her dilde oynayabildiğiniz kelime oyununda zorlandığınız durumlarda kullanabildiğiniz jokerleriniz mevcut. Bizi doğrudan sonraki bölüme geçirten veya kelimeleri bulmamızı hızlrnadıran yardımcılarınız sınırlı sayıda olmakla birlikte ilerleyerek topladığınız altınlarla sayılarını artırmanız mümkün.

YORUMLAR