Ruzzle

Ruzzle

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 548
  • DOSYA BOYUTU 17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MAG Interactive

Ruzzle, Facebook ve Twitter arkadaşlarınıza veyahut dünya genelinde oyunculara karşı oynayabileceğiniz ücretsiz, Türkçe kelime oyunu.

Ruzzle, mobilin yanında Windows tablet ve bilgisayarlarda oynanabilen kelime oyunlarından biri. 145 ülkede en iyi 10 kelime oyunundan biri olan, dünya genelinde 40 milyondan fazla oyuncusu bulunan kelime bulma oyununu tek başınıza oynayabildiğiniz gibi sosyal ağ arkadaşlarınızı davet etme şansına sahipsiniz.

Windows platformunda -birçok kelime oyunu gibi- ücretsiz deneme sürümü olarak karşımıza çıkan Ruzzle’ı bu kadar popüler kılan ise Türkçe olarak oynama seçeneği sunması, sosyal ağ entegrasyonu ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilir olan farklı modlar sunması.

Hoş animasyonlar ve seslerle süslenen Ruzzle’da karşınıza Facebook arkadaşlarınızı, Twitter takipçilerinizi, dünya genelinde bir kelime avcısını veyahut Ruzzle arkadaşlarınızı alabiliyorsunuz. Kiminle oynarsanız oynayın tek bir kural geçerli: Toplam üç round oynuyorsunuz ve iki dakika süre boyunca olabildiğince fazla kelime bularak yüksek puanla kapatmaya çalışıyorsunuz. Her kelime oyununda olduğu gibi ne kadar fazla harften oluşan kelime bulursanız ve de ne kadar fazla puanlı harflerden kelime oluşturursanız puanınız o kadar katlanıyor.

Kelime oyunlarına yeni başlayanlar için alıştırma bölümü de sunan Ruzzle’da oyuncuların başarımlarını da görebiliyorsunuz. Kaç oyun kazanmış, kaçıncı sırada gibi detaylara istastistikler bölümünden ulaşabiliyorsunuz.

Hem çoklu oyuncu destekli hem de internet bağlantısı olmadan oynanabilen Türkçe ve de ücretsiz kelime oyunu arıyorsanız Ruzzle’ı kesinlikle indirin derim.