Spellspire

Spellspire

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 10tons

Spellspire RPG oyunu elementlerine sahip bir bulmaca oyunudur

Spellspire hem eğlenmenize hem de İngilizce bilginizi geliştirmenize yardımcı olan bir RPG - bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Crimsonland gibi keyifli oyunları hazırlayan 10Tons tarafından hazırlanan bir başka oyun olan Spellspire'da zindanlara girerek canavarlarla savaşan ve ganimetleri toplamaya çalışan bir büyücüye yardımcı oluyoruz. Büyücümüzün düşmanlarıyla savaşabilmesi ve tuzakları atlatabilmesi için ise kelime üretme yeteneklerimizi kullanıyoruz. Biz kelime ürettikçe kahramanımız düşmanlarına saldırıyor ve belli hareketleri gerçekleştiriyor. Her karşılaşmada bize belli harfler veriliyor, bu harfleri birleştirerek de anlamlı kelimeler üretmemiz gerekmekte.

Spellspire, İngilizce öğreniyorsanız kelime dağarcınızı geliştirmenize büyük katkıda bulunabiliyor. Oyunda sandıkları açtıkça kahramanınız için yeni silahlar, kıyafetler ve büyüler toplayabiliyor, kahramanınızı güçlü bölüm sonu canavarlarına karşı hazır hale getirebiliyorsunuz.

2 boyutlu bir oyun olan Spellspire buna bağlı olarak düşük sistem gereksinimlerine sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GHz işlemci

- 266 MB RAM

- Shader Model 2.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0a

- 130 MB boş depolama alanı