Sigarayı Bırak 1.0.1 (ios)

Sigarayı Bırak

Sigarayı Bırak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sigarayı Bırak, sigara bırakma sonrası sağlığınızdaki değişimleri gösteren bir iPhone uygulaması.

Sigarayı Bırak, sigara bırakma kararı verdiğinizde hayatınızın geri kalan döneminde sağlığınıza ilişkin nelerin değişeceğini gösteren ücretsiz bir iPhone uygulaması. Bilimsel araştırmalara dayanarak geliştirilmiş uygulamada profilinizi oluşturuyor ve günden güne hem sağlınızdaki değişimleri hem de maddi anlamda kazancınızı görebiliyorsunuz.

Sigarayı bırakmak için teşvik edici mobil uygulamalar arasından olan Sigarayı Bırak’ı kullanmaya başlamadan önce sigara bırakma tarihiniz ve sigara içme alışkanlık bilgilerinizi (günde kaç sigara içiyorsunuz, sigaranızı kaç dakikada içiyorsunuz, hangi sigarayı kullanıyorsunuz ve ne kadar ödüyorsunuz gibi bilgiler) giriyorsunuz. Bu noktadan sonra sağlığınızda meydana gelen iyileşmeleri adım adım takip etmeye başlıyorsunuz.

Akciğerinizin temizlenme oranı, sigara içmeyerek kazandığınız zaman, cebinizde kalan para gibi sağlığınızdaki değişimler gösteriliyor. Ayrıca sigara içmeden geçirdiğiniz süre gösteriliyor ve sigarasız geçirdiğiniz her gün için ödül alıyorsunuz.