Sing a Song for Free

Sing a Song for Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sing a Song for Free, şarkı söyleyerek kaydedeceğiniz ve daha sonra bu şarkıyı arkadaşlarınızın tahmin etmesini isteyeceğiniz eğlenceli bir iOS müzik oyunudur.

Sing a Song for Free, şarkı söylemeyi sevenlerin beğenebileceği oldukça heyecanllı ve eğlenceli bir iOS müzik oyunudur. Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Oyunda yapmanız gereken ise size sunulan 3 şarkıdan birini seçerek söylemeniz. Karşınıza çıkan 3 şarkıdan birini söylemek istemezseniz oynadıkça kazandığınız altınlarla şarkı seçeneklerini değiştirebilirsiniz.

Uygulama sölediğiniz şarkıları kaydederek arkadaşınıza dinletmenizi ve onun tahmin etmesi üzerine kurulu bir müzik oyunudur. Sesinizin iyi veya kötü olmasının hiç bir şeyi etkilemediği oyunda, elinizden gelenin en iyisini yaparak arkadaşlarınızın söylediğiniz şarkıyı doğru tahmin etmesini sağlamalısınız.

Uygulama ile seçtiğiniz şarkıyı söyledikten sonra uygulama otomatik olarak sesinizi bir çok farklı ses tonu içerisinden biri ile değiştiriyor. Söylemek istediğiniz şarkıların şarkı sözleri ekrana gelmektedir. Bu nedenle herhangi bir şarkı sözü problemi yaşamazsınız. Arkadaşlarınızın daha rahat tahmin etmesi için şarkı sözünün kelimes sayısı ve harfleri uygulama tarafından verilmektedir.

Arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte oynayarak oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Sing a Song For Free uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.