Sky Gamblers: Rise of Glory

Sky Gamblers: Rise of Glory
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    Namco Bandai Games

Sky Gamblers: Rise Of Glory aksiyon dolu bir uçak savaşı oyunudur

Sky Gamblers: Rise Of Glory oyunculara 1. Dünya Savaşı'na konuk olarak döneme özgü savaş uçaklarını kullanma imkanı veren bir mobil uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Sky Gamblers: Rise Of Glory'de oyuncular hava hakimiyeti için düşmanlarıyla kıyasıya bir mücadeleye girmekteler. Oyuna kullanacağımız döneme özgü uçaklardan birini seçerek başlıyoruz ve gökyüzüne açılarak akrobatik hareketler gerçekleştirip düşmanlarımızla it dalaşı yapabiliyoruz. Bize verilen görevleri gerçekleştirmeye çalışırken bir yandan düşman mermilerinden kaçmalı, diğer yandan düşman savaş uçaklarını yok etmeliyiz.

Sky Gamblers: Rise Of Glory'i dilerseniz tek başınıza senaryo modunda oynayabilirsiniz, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. 8 oyuncunun aynı anda savaşabildiği online oyun modu oyunculara oldukça yüksek heyecan sunuyor. Oyunu 2 farklı kontrol sistemini kullanarak oynayabilmeniz mümkün. Dilerseniz uçağınızı dokunmatik kontroller yardımıyla kontrol edebilir, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla kontrol edebilirsiniz.

Sky Gamblers: Rise Of Glory tatmin edici bir görsel kaliteye de sahip. Uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız ve nostaljik savaş uçaklarını kullanmak isterseniz Sky Gamblers: Rise Of Glory'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR