Skylanders Trap Team

Skylanders Trap Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skylanders Trap Team fantastik bir hikayeye sahip olan eğlenceli bir mobil oyundur

Skylanders Trap Team oyunculara eğlenceli kahramanlar ve renkli bir dünya sunan bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletler için özel olarak geliştirilmiş olan bir oyun olan Skylanders Trap Team, TPS türünde oyun dinamiklerini kullanıyor. Skylands adlı fantastik evrende geçen oyunda bütün olaylar herşeyin değişmesine neden olan bir kaosun patlak vermesiyle başlıyor. Bu kaos sonucu Skylands'in en azılı suçlularının kontrol altında tutulduğu hapishane duvarları yıkılmıştır ve suçlular Skylands'ın farklı bölgelerine kaçarak masum bölge canlılarını tehdit etmeye başlamışlardır. Oyuna bu noktada dahil olarak kaçan suçluları yakalamaya ve tekrar kontrol altına alarak Skylands'ı kurtarmaya çalışıyoruz.

Skylanders Trap Team canlı grafiklere ve görkemli görsel efektlere sahip olan bir oyun. Yüksek karakter modellemelerine sahip oyunda yönettiğiniz kahramanlar oldukça detaylı görünüyor. Konsol kalitesinde grafikler sunan oyunda 175 civarında farklı kahramanı yönetebilmenize imkan verilmekte. Oyunu sanal dokunmatik kontrol çubuğunu ve aksiyon tuşlarını kullanarak oynayabiliyorsunuz.

Skylanders Trap Team oynayabilmeniz için retina ekrana sahip bir iPad, iOS 7 ve üzeri işletim sistemi, 3 GB boş depolama alanı ve WiFi bağlantısına sahip olmanız gerekmekte.

YORUMLAR