Skyscanner Hotels

Skyscanner Hotels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Skyscanner.net

Skyscanner Hotels uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda hemen otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Skyscanner Hotels uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının seyahatleri sırasında kendilerine en uygun otel seçeneklerini tespit edebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve uzun yıllardır uçak rezervasyonları konusunda oldukça büyük deneyim kazanmış olan Skyscanner tarafından yayınlanmış durumda. Dolayısıyla otel sonuçlarının oldukça doğru ve net bir şekilde sunulabildiğini belirtelim.

Uygulamanın çok kolay kullanılabilen ve yeterli miktarda veri sunabilen arayüzü sayesinde aradığınız doğru oteli bulmak için fiyat, konum, puan gibi pek çok filtreleme seçeneğinden faydalanabiliyor, isterseniz oteller arasında direkt olarak karşılaştırma yapmanızı sağlayan kıyaslama ekranından da faydalanabiliyorsunuz.

Size uygun olan otel konusunda daha rahat kararlar verebilmek için otelin iç ve dış fotoğraflarını görme, kullanıcı puan ve yorumlarını okuma gibi pek çok farklı seçenek de yine otellerin kendilerine ait profil ekranlarında yer alıyor. İlk olarak karşınıza en uygun fiyatlı seçeneğin çıkması ve daha sonra üst seçeneklerin görüntülenmesi ise bütçesine önem veren kullanıcılar için güzel bir özellik.

Otel seçiminizi gerçekleştirdikten sonra uygulamanın içerisindeki rezervasyon seçeneklerini kullanarak hemen rezervasyonunuzu tamamlayabiliyor ve böylece seyahatinizden önce tüm gereken operasyonları sonlandırabiliyorsunuz. Eğer uygun oteller ve kalacak yerler konusunda bir yardımcıya ihtiyacınız varsa kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR