Sleeve Music

Sleeve Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sleeve Music, tüm sosyal ağ uygulamaları ile entegre olan tek müzik uygulaması ve hem iPhone hem iPad'le uyumlu.

Sleeve Music, çalışırken, spor yaparken, kitap okurken, dinlenirken her koşulda müzik dinlemeyi seviyorsanız iPhone ve iPad’inize kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir uygulama. Sosyal ağ uygulamaları ile entegre çalışmasıyla da dikkat çeken müzik uygulamasında sanatçıların biyografilerine ve sosyal ağ hesaplarına doğrudan erişme şansınız da bulunuyor.

iPhone ve iPad’iniz için ücretsiz ve kayıt olmadan kullanabileceğiniz bir müzik dinleme uygulaması arıyorsanız Sleeve Music tam size göre. Ücretsiz kategorisinde şimdiye kadar gördüğüm en zengin içerikli ve modern arayüze sahip müzik uygulaması diyebilirim. Kategoriler halinde listelenen her ruh haline uygun çalma listeleri, şarkıcıların en yeni video klipleri, şarkıcıların en son haberlerini ve hayatını içeren profilleri kısacası müziğe dair her şey uygulamada mevcut.

Basitleştirilmiş ancak son derece şık bir arayüz ile gelen Sleeve Music’in çalma listelerini beğenmezseniz kendiniz de arama fonksiyonunu kullanarak özel çalma listeleri hazırlayabiliyorsunuz. Dilerseniz müzik kitaplığınızdaki parçaları da içe aktar seçeneği ile kolaylıkla aktarabiliyorsunuz.

Müzik uygulamasının en dikkat çeken özelliği sosyal ağ uygulamaları ile entegre çalışıyor olması. Last.FM ve Spotify hesabınızı ekleyerek daha fazla çalma listesine ulaşabiliyorsunuz. Sanatçıların video klipleri YouTube, şarkılar da SoundCloud üzerinden çalınıyor.

Sleeve Music, ücretsiz olmasına karşın oldukça başarılı. Çalma listelerinin sayısı biraz daha artırılırsa çoğu müzik severin vazgeçilmesi arasına girecektir.