Slender Man Origins 2 1.0.4 (ios)

Slender Man Origins 2

Slender Man Origins 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slender Man Origins 2 bolca heyecan içeren bir mobil korku oyunudur

Slender Man Origins 2 ürpertici bir atmosfere sahip olan bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Slender Man Origins 2'de bizi gizemlerle dolu bir hikaye bekliyor. Oyunda herşey kahramanımızın kızının Slender Man tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Bu nedenle kahramanımız da kızını kurtarmak için Slender Man'in peşine düşüyor. Bu iş için birbirinden ürperici mekanları ziyaret ediyoruz. Kimi zaman karanlık bir zindanda, kimi zaman bir toplu mezarda kimi zaman da antik harabelerde ipuçlarını araştırıyoruz. Bütün bu işleri yaparken Slender Man bir gölge gibi ensemizden ayrılmıyor.

Slender Man Origins 2'de temel amacımız her bölümdeki değişik bulmacaları çözmek ve hikaye boyunca ilerlemek. Bu işi yaparken acele etmemiz gerkeiyor; çünkü Slender Man sürekli bizi takip ediyor. Eğer yavaş hareket edersek Slender Man'a yakalanıyoruz ve oyun sonlanıyor. Birçok farklı mekanı keşfedebildiğimiz oyunda atmosfer ses efektleri ve müzikler ile güçlendiriliyor.

Ortalama bir grafik seviyesine sahip olan Slender Man Origins 2'yi kulaklıklarınızla oynadığınızda adrenalin dolu anlar yaşayabiliyorsunuz.