Slender Man Origins 3 1.34 (ios)

Slender Man Origins 3

Slender Man Origins 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    381

  • Üretici

    BIGZUR

Slender Man Origins 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Slender Man Origins 3 eğer mobil cihazlarınızda Slender Man oynamak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunacak olan bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu Slender Man oyununda terkedilmiş bir okula yolculuk ediyoruz. Bu okulda geçmişte yaşanan gizemli olaylar sonucu okulun kapatılması kararı alınmıştır. İlk başta sıradan bir okul olan bu mekanda birkaç çocuk hiç bir iz bırakmadan ortadan kaybolunca arama ekipleri görevlendirilmiş; fakat operasyon sonucu hiçbir şey bulunamamıştır. Daha falza çocuğun başına aynı olayların gelmesini önlemek için de okul kapatılmıştır.

Biz oyunda rüyalarında bu kaybolan çocuklardan yardım çağrısı alan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu çocukları kurtarabilmek için terkedilmiş okula dalıyoruz ve ipuçlarını araştırıyoruz. Cep telefonumuzun ışığını kullanarak karanlıkta yol bulduğumuz oyunda Slender Man bizi sürekli takip ediyor. Slender Man'den kurtulabilmek için kullanabileceğimiz tek şey ise okulun etrafına dağıtılmış anahtarlar. Slender Man'den kaçtıkça kayıp çocuklar ile ilgili ipuçları buluyoruz ve onları kurtarmaya yaklaşıyoruz.

Slender Man Origins 3'ün grafikleri oldukça kaliteli. Ses efektleri ve müziklerde de bu kalite korunuyor. Kuvvetli atmosferiyle öne çıkan Slender Man Origins 3 eğer korku oyunlarını seviyorsanız güzel bir seçim olabilir.

YORUMLAR