SlideShare

SlideShare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    SlideShare Inc.

SlideShare ile milyonlarca sunumdan oluşan dev bir arşive göz atabilirsiniz

SlideShare kullanıcılara alanında uzman kişilerce paylaşılmış sunumlara göz atma imkanı veren bir mobil sunum uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sunum uygulaması olan SlideShare temel olarak yeni sunumlar keşfetmenize ve sektörlerinde deneyimli kişiler tarafından paylaşılan sunumlar sayesinde bu kişilerin deneyimlerinden yararlanmanıza imkan tanıyan bir uygulama. SlideShare sayesinde ilgi alanlarınız ile örtüşen sunumlara ulaşmak çok daha kolay ve pratik bir hale geliyor. SlideShare dev bir sunum arşivini beraberinde getirmekte, Uygulama içersinde 12 milyonun üzerinde sunuma yer veriliyor ve kullanıcılar bu sunumlara herhangi bir kısıtlama olmadan erişebiliyor.

SlideShare içerisinde teknolojiden iş hayatına, eğitimden haber ve politikaya, tasarımdan finansa, pazarlamadan eğlenceye kadar geniş bir yelpaze içerisinde yer alan sunumlar kategoriler halinde kullanıcılarla paylaşılıyor. Uygulama içersiinden NASA, Dell, Ogliivy, Beyaz Saray, Netflix gibi tanınmış firma ve kurumların sunumları da bulunmakta. Dilerseniz bu sunumları çevrimdışı okumak üzere kaydedebiliyorsunuz. Sunum paylaşma konusunda da pratik bir çözüm sunan SlideShare beğendiğiniz sunumları Facebook, Twitter, LinkedIn ve SlideShare üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmanıza imkan veriyor. 

Tam ekran sunum görüntüleme özelliğine sahip olan SlideShare içerisinde yer alan eğlence kategorisi altındaki sunumlara göz atarak boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmeniz de mümkün.

YORUMLAR