Slugterra: Dark Waters

Slugterra: Dark Waters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu Slugterra: Dark Waters'ta kötü amaçlı karakter Dr. Blakk'e engel olmaya çalışıyoruz.

Slugterra: Dark Waters, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon macera oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli ve sürükleyici oyun ünlü animasyon serisi Slugterra'daki bölümlerden esinlenilerek tasarlanmış.

Oyundaki temel amacımız Dr. Blakk'in karşısında durmak ve 99 mağarayı ele geçirmesine engel olmak. Bu yolda ona yardım eden birçok asker mevcut fakat bizim de kendimize göre özel güçlerimiz var.

Slugterra: Dark Waters'ta tam tamına 13 bölüm bulunuyor ve bu bölümler belirli bir hikaye akışına göre sunuluyor. İlerlediğimiz bölümlerde 10 farklı düşman ile karşılaşıyoruz ve hepsini yenmek için çaba harcıyoruz.

Neyse ki oyunun kontrol mekanizmaları son derece kullanıcı dostu bir tasarıma sahip. Kısa bir süre sonra kontrollere tamamen alışıyoruz. Üstelik bu konuda kullanıcılara üç farklı seçenek sunuluyor. Oynayış tarzınıza en uygun olanını seçerek oyuna devam edebiliyorsunuz.

Eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmayı başaran Slugterra: Dark Waters, kaliteli ve ücretsiz bir mobil oyun arayanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR