Smurfs Epic Run

Smurfs Epic Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smurfs Epic Run, Şirinlerin Gargamel ile olan mücadelesini konu alan koşu oyunu.

Smurfs Epic Run, Şirinler çizgi filmindeki tüm karakterleri görebileceğiniz hatta onların yerini alıp kötü büyücü Gargamel’in karşısına çıkabileceğiniz bir koşu oyunu. iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Şirinler oyununda amacınız Şirinleri Gargamel’in elinden kurtarmak. Tabii ki bu hiç kolay olmayacak.

İki boyutlu görsellere sahip oyunda Şirinler çizgi filminin tüm karakterleri karşımıza çıkıyor. Şirine, Şirin Baba, Uykucu Şirin, Gözlüklü Şirin ve Şirinler dünyasında yaşayan diğerleri oyuna aktarılmış ve hepsiyle oynayabiliyoruz. Şirinler köyü, orman, Gargamel’in gizemli kalesi, maden gibi farklı yerlerde binbir tehlikeyle mücadele ederek hapsolmuş Şirinleri kurtarmaya çalıştığımız oyunda platformları aşmak için her türlü cambazlığı yapıyoruz. Koşma, zıplama, yuvarlanma ve tabii ki özel güçlerimiz…

Çizgi film atmosferinin başarılı bir şekilde aktarıldığı Şirinler oyununda haftalık turnuvalar da oluyor. En uzun süre hayatta kalmayı başarmak üzerine kurulu turnuvalar ekstra puan kazandırıyor. Ayrıca her gün çıkan görevleri tamamlayarak ödüller kazanabiliyorsunuz.

YORUMLAR