Sniper: Ghost Warrior 1.1.2 (ios)

Sniper: Ghost Warrior

Sniper: Ghost Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper: Ghost Warrior, iPhone ve iPad'de oynanabilen, konsol kalitesinde grafiklere sahip keskin nişancı oyunu.

Sniper: Ghost Warrior, iPhone ve iPad cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz AAA kalitesinde bir keskin nişancı oyunu arıyorsanız tavsiye edeceğim yapımların başında geliyor. PC platformunun 1 numaralı sniper oyunu aynı kalitede mobil platformda da karşımızda. Üstelik indirmesi de oynaması da ücretsiz ve sadece 300 MB boyutunda.

iOS cihazlarda oynanabilen, ücretsiz, hem grafikleriyle hem de oynanışıyla etkileyebilen çok sniper oyunu mevcut değil. Sniper: Ghost Warrior, konsol kalitesinde grafikleriyle kendisine çekerken senaryo modunda 15 saatlik oynanış süresi sunuyor. Hem telefon hem de tablette rahat oynayabileceğiniz bir sniper oyunu arayışındaysanız şiddetle tavsiye ederim. PC’de oynayanlar zaten hemen indirip oyuna geçecektir.

6 farklı yerde, rehine kurtarmaktan seyir halinde giden aracınızı korumaya 200’e yakın tehlike, yüksek dozda aksiyon ve adrenalin içeren göreve katıldığınız sniper oyununda keskin nişancıların favori silahları dışında el bombası, makineli tüfek dahil farklı birçok silah kullanabiliyorsunuz. Silahlar upgrade edilebiliyor. Hatta gerçek silahlar ve modifikasyonlarla cephanelik bile oluşturabiliyorsunuz.