Soul of Heroes : Empire Wars

Soul of Heroes : Empire Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soul of Heroes : Empire Wars, iPhone ve iPad'de oynanabilen fantastik rol yapma oyunu.

Soul of Heroes : Empire Wars, sadece kahramanlar değil ruhları ele geçiren şeytani varlıkları da kontrol edebildiğiniz strateji yönü ağır basan rol yapma oyunu. Karakter animasyonlarını öne çıkaran üst seviye görseller sunan yapımın iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye açık olması şaşırtıcı.

Fantastik dünyanın kapılarını araladığınız strateji rpg türünde sürükleyici bir yapım Soul of Heroes: Empires Wars. Adından da anlayacağınız üzere bu dünyadan olmayan karakterlerle imparatorluk savaşlarına giriyorsunuz.

İnsanların ruhlarıyla güçlenen şeytani güçlere sahip ürkütücü savaşçıların yanında birçok farklı kültürel ve tarihi geçmişi olan kahramanları toplayarak savaşıyorsunuz. Savaşlar birebir oluyor ve çok kısa sürüyor. Savaştıkça klasik olarak seviye atlıyor, karakterinizi güçlendiriyor, yeni kahramanları savaşta yanınızda destek olması için alabiliyorsunuz. Karakter demişken karakterler oldukça detaylı hazırlanmış. Her karakterin uzunca bir hikayesi var, öne çıkan yetenekleri ve sınıfı farklı.

YORUMLAR