Space Marshals 1.0.1 (ios)

Space Marshals

Space Marshals
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    556

  • Üretici

    Pixelbite

Space Marshals kuşbakışı kamera açısıyla oynadığınız bir aksiyon oyunudur

Space Marshals kendine has oyun yapısıyla size benzersiz bir oyun deneyimi  ve bolca eğlence sunan bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz top down shooter türünde bir oyun olan Space Marshals'da bilim kurgu ve Vahşi Batı teması birleşmekte. Uzayın derinliklerinde geçen oyunda herşey azılı suçluların hapishaneden kaçmasıyla başlıyor. Biz de farklı gezegenlere kaçan bu suçluları birer birer yakalayarak tekrar tutuklamaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Space Marshals'ı kuşbakışı kamera açısıyla oynamaktayız. Oyun oynanış olarak bize hafiften 90'larda oynadığımız klasik strateji oyunu Commandos'u hatırlatıyor. Bazı görevlerde düşmanlarımızın dikkatini çekmeden ve görüş alanlarına girmeden ilerlememiz gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmek için ise farklı kostümleri kullanabiliyoruz veya çevredeki duvarların ve diğer yapıların arkasına saklanarak ilerleyebiliyoruz. Susturucuya sahip silahları kullanarak düşmanlarımızın sayısını azaltabilmemiz de mümkün. Bunun yanında direkt olarak çatışmaya da girrmekteyiz. Oyunun savaş sistemi gerçek zamanlı olsa da oldukça taktiksel bir yapıya sahip. Düşmanlarımızı yenmek için direkt olarak karşılarına çıkmak yerine onlara zayıf noktalarından saldırmalı, mermilerine karşı saklanmalı ve el bombası, kalkan, mayın gibi ekipmanlardan yararlanmalıyız.

Space Marshals çizgi roman tadında oldukça hoş grafiklerle donatılmış. Hem güzel görünen, hem de eğlenceli bir oynanışa sahip olan Space Marshals verdiğiniz parayı hakedecek bir oyun.

YORUMLAR