Spirit Lords

Spirit Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spirit Lords içerisinde bolca aksiyon içeren bir rol yapma oyunu

Spirit Lords eğer izometrik kamera açısıyla oynanan aksiyon RPG türündeki oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Spirit Lords bizi fantastik bir maceraya davet ediyor. Türkçe desteğine sahip olan ve ülkemizde Ruh Lordları adıyla çıkış yapan Spirit Lords'da ruhların yaşadığı gerçeküstü evren  ile gerçekliğin kesiştiği bir dünyaya konuk oluyoruz. Ruhlar evreninden bizimle iletişim kuran küçük dostumuz bize bir gün doğup büyüdüğümüz toprakların tehlike altında olduğunu haber veriyor ve biz de bu bilgi üzerine yolculuğa çıkıyoruz.

Spirit Lords'da oyuna farklı kahraman sınıflarından birini seçerek başlıyoruz. Barbar ve Büyücü gibi sınıflar kendilerine özel oyun tarzlarına ve savaş yeteneklerine sahip. Oyunda istersek büyü gücümüzü konuşturabiliriz, istersek balyoz veya baltamızla düşmanların arasına dalabiliriz. Oyun içerisinde her kahraman için çok sayıda yetenek seçeneği mevcut. Benzer şekilde kahramanımızı büyülü silahlar ve zırhlarla geliştirmemiz de mümkün.

Spirit Lords'un grafikleri genel olarak göze hoş görünüyor. Oyun uzun süre sizi oyalayabilecek nitelikte.

YORUMLAR