Star Pilot

Star Pilot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Pilot retro tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Star Pilot eğer klasik tarzda atari oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil uçak savaşı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Star Pilot'da herşey Güneş Sistemi'nde gerçekleşen gizemli bir olayla başlamaktadır. Güeş Sistemi'ne yaklaşan devasa bir uzay gemisi insanlarda büyük merak ve tedirginlik yaratmıştır. Bu uzay gemisini kimin kullandığı ve hangi amaçlarla Güneş Sistemi'ne girdiği bilinmemektedir. İşte biz de bu noktada oyuna dahil oluyoruz ve bu gizemli uzay gemisini keşfetmek için savaş uçağımızın pilot koltuğuna oturuyoruz.

Star Pilot shoot em up türündeki atari oyunlarının klasik oyun yapısını kullanıyor. Oyunda uçağımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Üzerimize gelen düşmanların mermilerinden kaçarken onlara ateş ederek yok etmeye çalışıyoruz. Devasa bölüm sonu canavarı savaşları ise oyuna heyecan katıyor.

Star Pilot ilginç özelliklere de sahip. Oyunda zamanı geçici olarak yavaşlatabilme ve bütün hasarı geçici bir süreliğine engelleme gibi yetenekleri kullanabiliyoruz. Kolay kontrolleri ile her oyuncuya hitap eden Star Pilot başarılı bir mobil oyun olarak öne çıkıyor.