Star Wars Rebels: Recon

Star Wars Rebels: Recon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    Disney

Star Wars Rebels: Recon, Star Wars evreninde geçen bir aksiyon oyunudur

Star Wars Rebels: Recon ya da Türkçe adıyla Star Wars Asiler: Keşif Görevi oyuncuları Star Wars'ın özel dünyasına misafir eden bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir side scroller olan Star Wars Rebels: Recon'un hikayesi Star Wars Rebels adlı televizyon şovundan alınıyor. Oyunda ana kahramanımız Asiler'e liderlik eden Ezra Bridger. Ezra oyun coyunca İmparatorluk güçlerine karşı savaş vererek direnişin kaderini çiziyor ve biz de ona bu mücadelesinde yardımcı olarak maceraya ortak oluyoruz. Oyunda Star Wars evreninin ikonik mekanlarını ziyaret ederken TIE Fighter ve stormtrooper gibi klasik İmparatorluk güçleriyle savaşıyor, AT-MP gibi savaş araçlarını kullanabiliyoruz. Star Wars ile özdeşleşen ışın kılıcı ise bütün serüvenimiz boyunca yanımızdan ayrılmıyor.

Star Wars Rebels: Recon'da 2 boyutlu bir oyun yapısı mevcut. Oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşısına çıkan düşmanları yok etmeye ve engelleri aşmaya çalışıyor. Heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları ise oyuna dinamiklik kazandırıyor.

Star Wars Rebels: Recon'da güzel grafikler ve yüksek kaliteli animasyonlar bulabilirsiniz. Oyunun belli bir bölümünü ücretsiz olarak oynadıktan sonra geri kalan bölümleri uygulama içi satın alım işlemiyle açabilirsiniz.

YORUMLAR