Star Wars: Tiny Death Star

Star Wars: Tiny Death Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Tiny Death Star adlı iOS oyununda Star Wars'un karanlık tarafına geçin ve Death Star'ı yeniden inşa etmeye çalışın.

iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz farklı bir simülasyon oyunu olan Star Wars: Tiny Death Star üzerinde Star Wars evreninin karanlık tarafında yer alarak Death Star'ı tekrar inşa etmeye çalışacaksınız.

Disney, LucasArts ve Nimblebit işbirliğiyle hazırlanan Star Wars: Tiny Death Star, her ne kadar bir simülasyon oyunu olsa da aynı zamanda birçok kullanıcı için aksiyon unsurlarını içerisinde barındıracağını da söyleyebilirim. Özellikle Star Wars hayranlarının akıllı telefonları üzerinde yer vermek isteyecekleri oyunda Star Wars'un karanlık karakterleri arasında yerinizi alarak Death Star'ı (Ölüm Yıldızı) tekrar inşa etmeye çalışacaksınız.

Popüler yönetim oyunu Tiny Tower ile benzerliğiyle dikkat çeken Star Wars: Tiny Death Star, Star Wars evreninde geçmesi nedeniyle çok daha keyifli bir hale gelmiş diyebilirim.

İmparator Palpatine ve Darth Vader'ın Death Star'ı tekrar inşa etmelerine yardım etmek için onların tarafına geçeceğiniz oyunda amacınız oldukça net ve açık. Death Star'ın yükselmesine yardımcı olmak.

Bu amacı gerçekleştirmek için çeşitli türlerden galaktik vatandaşların yer aldığı şehirde bir düzen kurmanız gerekiyor. Ayrıca vatandaşlara iş bulmalı, konut ve ticari zemin oluşturmalısınız.

Tüm bunların dışında isyancıları durdurmak için özel tesisler inşa ederek imparatorluk askerlerine yardım etmeli ve isyanları bastırmalısınız.

YORUMLAR