Starbucks Keyboard

Starbucks Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starbucks Keyboard, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir emoji gönderme uygulamasıdır.

Starbucks Keyboard, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle kullanabileceğiniz bir emoji gönderme uygulaması olarak tanımlanabilir. Uygulamanın içerisinde yer alan resmi Starbucks emojieri ile mesajlarınızın renklenmesini sağlayabilirsiniz.

Starbucks fanlarının ilgisini çekecek olan Starbucks Keyboard, mesajlarınızın renklenmesine yardımcı olan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Tüm sosyal medya uygulamaları ile uyumlu çalışan uygulama ile zevkli zamanlar geçireceksiniz. Kendine özel emojileri bulunan Starbucks Keyboard, aynı zamanda benzersiz bir deneyimi kullanıcılarına sunuyor. Duyguları anlatmanın en kolay yolu olan emojileri kullanıcılarına sunan uygulamayı Starbucks hayranlarının mutlaka denemesi gerekiyor. Resmi Starbucks logolarıyla donatılan emojiler arasında kahve yudumlayan adamdan tek boynuzlu ata kadar her türlü emoji yer alıyor. İlerleyen zamanlarda emoji kapasitesini daha da arttıracak olan uygulamayı mutlaka denemelisiniz. 

Starbucks Keyboard, uygulamasını iOS işletim sistemine sahip cihazlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR