Stick Cricket 2 1.0.0 (ios)

Stick Cricket 2

Stick Cricket 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Stick Sports Ltd

Stick Cricket 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kriket oyunudur

Stick Cricket 2 eğer kriket sporuna ilgi duyuyorsanız veya farklı bir spor oyunu denemek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir kriket oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıa ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir spor oyunu olan Stick Cricket 2'de kişisel kriket kariyerimizin peşinde koşuyoruz. Oyunda kariyer basamaklarına adım adım tırmanmamız gerekiyor. Herşeye sıfırdan başlayarak yerel kriket takımı seçmelerine katılıyoruz ve yetenkelerimizi sergileyerek jürinmin gözüne girmeye çalışıyoruz. Fakat herşey burada bitmiyor; çünkü önümüzde uluslararası kriket liglerine uzanan uzun bir yolculuk bulunmakta.

Stick Cricket 2 hoş ve sevimli grafiklerle donatılmış bir oyun. Oyundaki temel amacımız bize gönderilen toplara kriket spoamızla karşılık vermek ve sayı yakalamak. 90 bölümün yer aldığı Stick Cricket 2 içerisindeki bu bölümler kendi aralarında ayrılıyorlar. Bu bölümlerde farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bölümleri başarıyla tamamladıkça yeni ekipmanların ve kostümlerin kilidini açabiliyoruz. Kilidini açtığımız ekipmanların sahip oldukları özellikler bize maçlarda avantaj kazandırmakta.

Türünün en iyi örnekleri arasında yer alan Stick Cricket 2 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR