Stick Cricket 2.6.1 (ios)

Stick Cricket

Stick Cricket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stick Cricket farklı ve eğlenceli bir spor oyunudur

Stick Cricket, iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz eğlenceli bir kriket oyunudur.

Kriket sporu hafiften beyzbolu andıran bir yapıya sahip olan, sopa ve top ile oynanan ilginç bir takım sporudur. Kriket maçlarında 11 kişilik takımlar karşılaşmaktadır. Takımlardan biri diğer takımın kalesine doğru topu fırlatırken karşı takımın vurucu oyuncusu sopayla topu karşılamaya ve topun kaleye gitmesini önlemeye çalışır. Vurucu oyuncu topu karşıladığında ise karşı takım topu saha dışına çıkmadan yakalamak zorundadır.

Stick Cricket ile iPhone veya iPad'imiz üzerinde bize bolca eğlence sunacak olan kriket maçları yapabiliyoruz. Oyuna 16 takımdan birini seçerek başlıyoruz ve galibiyet kazandıkça dünya kupası gibi turnuvaları açabiliyoruz. Oyun WiFi veya Bluetooth üzerinden diğer oyunculara karşı veya arkadaşlarınızla oynanabiliyor ve bu çoklu oyuncu yapısı sayesinde oyuna rekabet dahil oluyor ve karşılaşmalar daha heyecanlı geçiyor.

Stick Cricket eğer farklı bir spor oyunu denemek isterseniz hoşunuza gidecektir.