Stickman Basketball 1.0 (ios)

Stickman Basketball

1.0
Stickman Basketball
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Basketball eğlenceli bir basketbol oyunudur

Stickman Basketball eğer basketbol sporunu seviyorsanız hoşunuza gidebilcek bir mobil basketbol oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Basketball diğer basketbol oyunlarıyla karşılaştırıldığında başarılı bir yapım. Uygulama marketlerinde karşılaştığımız basketbol oyunları genel olarak sadece şut attığımız ve en yüksek puanı elde etmeye çalıştığımız basit oyunlar. Fakat Stickman Basketball bize gerçek basketbol maçları yapma ve maç heyecanı yaşama imkanı veriyor.

Stickman Basketball'da çöp adamlardan oluşan takımımızı yöneterek maçlar yapabiliyor, turnuvalara katılabiliyor, sezon maçları oynayabiliyoruz. Oyunda 3 farklı zorluk seviyesinde birini de seçebilmekteyiz. Böylece maçların sıkıcı olmasını engelleyebilirsiniz.

Stickman Basketball kontrolleri oldukça basit olan bir oyun. Oyunda şut ve pas atmak için 2 tuş kullanmaktayız. Bunun haricinde oyuncularımızı yönlendirmede de sıkıntı yaşamıyoruz. 31 farklı takımın yer aldığı Stickman Basketball oldukça akıcı şekilde çalışan grafikleri ve göze hoş görünen animasyonlarıyla küçük ve eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR