Stone Age Begins 8.0.0 (ios)

Stone Age Begins

Stone Age Begins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stone Age Begins, taş devrinde geçen dinozor yakalama, eğitme ve savaş oyunu.

Stone Age Begins, dinozorların yaşamını sürdürdüğü taş devri başlangıcına gittiğimiz sıra tabanlı rpg oyunu. Boyutuna göre kaliteli görseller sunan oyunda diğer oyuncularına karşısına eğittiğimiz dinozorlarımızla çıkıyoruz.

Günümüzde geçmeyen mobil oyunlara ayrı bir ilginiz varsa ve online tabanlı rpg türünü seviyorsanız Stone Age Begins oyununu iPhone veya iPad’inize kesinlikle indirip oynamalısınız. Türkçe dil desteğiyle gelen oyunda birbirinden sinirli, yerinde duramayan dinozorları yakalama başarısı göstermekle kalmıyor, onları eğitmemiz de gerekiyor.

Gerçek zamanlı çok oyunculu dinozor savaşı oyununda başlangıçta karakterleri tanıtan bir sinematik geliyor. Ardından karşısında küçücük kaldığımız dinozorla savaşıyoruz. Bir müddet savaştıktan sonra eğitim bölümünü tamamlayıp menülere göz atmaya başlıyoruz. Asıl oyuna geçtiğimizde amacımız karşı oyuncunun dinozorlarını yakalayıp kendimize almak. Karakter ve hareket seçimini savaş alanının altında sıralanan butonlara dokunarak yapıyor, dinozorların gücünü yukarıdaki kırmızı çubuktan kontrol ediyoruz. Bu arada sıra tabanlı oynanış hakim. Yani hamlemizi yapıp karşı tarafın hamlesini bekliyoruz.

YORUMLAR