Storm Hunter

Storm Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storm Hunter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Storm Hunter eğer boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Storm Hunter'da fantastik bir dünyada geçen bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda bu dünyada yaşayan bütük ırkları yok etmeye çalışan bir tehlikeye karşı güç birliği yapan kahramanları kontrol ediyoruz ve sürükleyici bir serüvene atılıyoruz. 100'den fazla kahramanın yer aldığı oyuna kendi kahramanlarımızı seçerek başlıyoruz. 5 kahramandan oluşan takımımızla zindanlara giriyoruz ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak özel ödüllerin sahibi oluyoruz.

Storm Hunter'da sahip olduğumuz her kahraman kendine has savaş yeteneklerine sahip. Oyunda kahramanlarımızı kontrol edebilmemiz ise çok kolay. Storm Hunter tek parmağınızla oynayabileceğiniz bir oyun. Basit kontroller sayesinde oyunda gerçek zamanlı aksiyona odaklanabiliyorsunuz.

Storm Hunter'daki kahramanlar ve mekanlar Warcraft ve Diablo gibi oyunlardaki kahraman ve mekanlarla büyük benzerlik gösteriyor.

YORUMLAR