Stretch Dungeon 1.0.1 (ios)

Stretch Dungeon

Stretch Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stretch Dungeon, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Stretch Dungeon, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Engellerden ve tuzaklardan kaçarak yüksek skorlar elde ediyoruz.

Oldukça zorlu bir oyun olarak karşımıza çıkan Skretch Dungeon, farklı mekaniklerin ve engellerin yer aldığı bir oyundur. Hızlı ve tempolu bir şekilde oynanan oyunda bir tünelden aşağı doğru kaçıyor ve kaçarken de yolumuza çıkan elmasları topluyoruz. Bir suçlunun kapalı olduğu kafesten kaçarak özgürlüğe kavuşmasına yardımcı oluyor ve aynı zamanda yüksek skorlara ulaşıyoruz. Bükülen duvarlar, zorlu engeller, gizli tuzaklar ve daha nice engel ile karşılacağınız oyunda işiniz oldukça zor. Dikkatli olmanız ve kısa sürede tünelin sonuna ulaşmanız gerekiyor. Eski tarz grafiklere sahip olan Skretch Dungeon oyununa bağımlı olabilirsiniz. Benzersiz bir akıl oyunu olan Stretch Dungeon sizleri bekliyor.

Stretch Dungeon oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR