Strike Wing: Raptor Rising

Strike Wing: Raptor Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strike Wing: Raptor Rising eğlenceli bir mobil oyundur

Strike Wing: Raptor Rising bize bolca aksiyona sahip bir oynanış sunan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunudur.

Gelecekte uzayda geçen bir hikayeye sahi olan Strike Wing: Raptor Rising'de galaksinin en iyisi olan uzay gemimize atlıyoruz ve yıldızların hakimiyeti için üzerimize akın akın saldıran düşmanlarımızla çarpışıyoruz.

Strike Wing: Raptor Rising oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış bir oyundur. Uzay gemimiz ateş ederken ve düşmanlar yok olurken ortaya çıkan görsel efektler oldukça canlı ve göze hoş görünüyor. Oyun yüksek kalite grafiklere sahip olmasının yanında akıcı bir şekilde çalışabilmekte.

Strike Wing: Raptor Rising oynanış olarak kullanıcılara 2 farklı kontrol tipi sunuyor. Uzay geminizi dilerseniz ivme ölçer yardımıyla kontrol edebilirsiniz veya klasik dokunmatik kontrollerle kontrol edebilirsiniz. Ayrıca dokunmatik kontroller size ters geldiğinde X ve Y eksenlerini ters çevirebilmenize de imkan tanınıyor.

Strike Wing: Raptor Rising'de bize farklı uzay gemilerinden birini seçme imkanı veriliyor. Bu gemilerden bazıları ağır bombardıman yapabilirken bazılar daha çevik bir yapıya sahip ve size it dalaşlarında avantaj sağlıyor.

 

YORUMLAR