Stupid Zombies 3 1.0 (ios)

Stupid Zombies 3

1.0
Stupid Zombies 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    77

  • ÜRETİCİ

    GameResort

Stupid Zombies 3 bolca eğlence sunan bir mobil zombi oyunudur

Stupid Zombies 3 oldukça keyifli bir oynanışa sahip olan ve denemekten zevk alacağınız bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz bir oyun olan Stupid Zombies 3'de zombilerin her köşebaşını istila ettiği bir şehre konuk oluyoruz ve şehri bu kana susamış canavarlardan kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için de farklı seçeneklere sahibiz. Oyunda silahımızı alarak zombilerin ortasına atlamak yerine aklımızı silahımızla birlikte kullanıyoruz ve ekonomik zombi katletme çözümleri üretiyoruz.

Stupid Zombies 3'de farklı bölümlerde çok sayıda zombiyi yok etmemiz gerekiyor. Bu iş için pompalı tüfek, fişek silahı ve roket atar gibi silah seçeneklerine sahibiz. Bize belli sayıda mermi verildiği için her atışımızı doğru hesaplamamız gerekiyor. Oyunda zombilere gönderdiğimiz mermiler varilleri patlatabiliyor, kutuları zombilerin üzerine devirebiliyor, duvardan sekere başka zombilere isabet edebiliyor. Yani zombileri yok etmek için direkt olarak üzerlerine nişan almaktan daha fazla seçeneğe sahibiz.

Stupid Zombies 3 eğer Angry Birds tarzı fizik tabanlı bulmaca oyunu yapısını seviyorsanız hoşunuza gidecektir. Güzel, 2 boyutlu grafikler içeren oyunda 100 bölüm yer alıyor. Her bölüm özel olarak tasarlanmış ve zorlu bulmacalar içeriyor. Bu bölümlerde gösterdiğiniz performans 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor. Oyunun vakit öldürmek için güzel bir seçim olabileceğini söyleyebilirim.

YORUMLAR