Super Awesome RPG Lite 1.1 (ios)

Super Awesome RPG Lite

1.1
Super Awesome RPG Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Awesome RPG Lite, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Super Awesome RPG Lite, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz anime temalı bir RPG (rol yapma) oyunu. Bu türe aşina olanların veya kendine bir alternatif arayanların mutlaka bakması gerektiğini şimdiden söylemeliyim.

Şimdi söyleyeceklerime belki siz de katılırsınız; rol yapma oyunlarını ya çok seversiniz ya da nefret edersiniz. Bunun orta yolunu bulan birini henüz görmedim. Dolayısıyla Super Awesome RPG Lite oyununu da bu türü sevenler oynayacaklardır. Bu yüzden baştan anlaşalım, harika özellikleri olan bir oyun değil ama boş zamanlarınızda değerlendirmeniz gereken bir yapımla karşı karşıyayız.

Oyuna kadın veya erkek karakterden birini seçerek başlıyoruz. Temeli şu: girdiğimiz aksiyonlarda karakterimize kartlarla hamle yaptırıyoruz ve en doğru hamleyi yaparak düşmanımızı alt ediyoruz. Bizler kazandıkça oyun içerisinde karakterimizin özelliklerini geliştirebiliyor ve bölümleri hızlı bir şekilde ilerleyebiliyoruz. Oldukça keyifli bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Mobil platformlarda kendinize bir farklılık arıyorsanız bir denemenizi öneririm. Oyun ücretsiz fakat hoşunuza gittiği taktirde ücretli bir versiyonu da bulunuyor.

YORUMLAR