Super Phantom Cat 1.0 (ios)

Super Phantom Cat

1.0
Super Phantom Cat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Phantom Cat, Super Mario benzeri bir mobil platform oyunudur

Super Phantom Cat eğer klasik tarzdaki platform oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir kedi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir platform oyunu olan Super Phantom Cat'ta ana kahramanımız bir süper kahraman olmaya ve yetenekleriyle dünyayı kurtarmaya çalışan sevimli bir kedi. Kahramanımızın bu işi gerçekleştirmek için çıktığı yolculukta bize düşen görev ise onu yönlendirerek karşısına çıkan engelleri aşmasını sağlamak ve düşmanlarıyla savaşmasına yardımcı olmak. Bu macera boyunca birçok farklı bölüm bizi beklerken ölümcül tuzaklarla ve çeşitli yeteneklere sahip düşmanlarla karşılaşıyoruz.

Super Phantom Cat'ın oynanışının tıpkı Super Mario oyunlarına benzediği söylenebilir. 2 boyutlu retro tarzda grafiklere sahip olan oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlerken tuzakların ve çukurların üzerinden atlıyor, tuplaları kırıyor ve içlerindeki değerli eşyaları topluyor, gizli yerler keşfediyor ve düşmanlarının üzerine zıplayarak onları tepeliyor. Super Phantom Cat'ın kontrolleri de oldukça basit. Kahramanınızı yönlendirmek için ekranın solundaki yönlendirme bölümünü ve ekranın sağındaki zıplama tuşunu kullanmanız yeterli.

Super Phantom Cat yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil oyun. Eğer aile üyelerinizle birlikte boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Super Phantom Cat güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR