Super Soccer Club

Super Soccer Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Soccer Club, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir menajerlik oyunu.

Super Soccer Club, futbol ve menajerlik oyunlarına ilgi duyan iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirebilecekleri bi oyun.

Derinlemesine bir oyun deneyimi sunmasına rağmen ücretsiz olarak indirilebilmesiyle dikkatimizi çeken bu oyunda kendi takımımızı kurmaktan tutun da stadyum inşasına kadar pek çok farklı işle meşgul olmak durumundayız. Dolayısıyla oyun hiçbir zaman monoton bir hale dönüşmüyor ve heyecanı sürekli olarak canlı tutuyor.

Oyunun en dikkat çekici yanlarından birisi de arkadaşlarımızla mücadele edebilmemize izin veren online maç moduna sahip olması. Kendi kurduğumuz takımla arkadaşımızın takımını aynı sahaya çıakrtabiliyor ve eşsiz mücadelelerin tadını çıkartabiliyoruz. Maçları kazanıp görevleri başarıyla tamamlayarak tecrübe puanı kazanabiliyoruz. Bu puanları yeni eşyalar açmak ve yeni binalar inşa etmek için kullanabiliyoruz.

Super Soccer Club'da görev yapan grafikler beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Hem çevre birimlerinin modellemeleri hem de belirli işlemler sırasında ortaya çıkan animasyonlar iyi bir tasarıma sahipler.

Futbol oyunlarına ilginiz varsa Super Soccer Club göz atmanız gereken oyunlar arasında bulunuyor. Oyunda bazı öğeler ücretli olarak sunuluyor fakat bunları satın almak zorunlu değil.

YORUMLAR