Super Triclops Soccer

Super Triclops Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Triclops Soccer, mobilde iki boyutlu futbol oyunlarına en güzel örnek oluşturan eğlenceli ve heyecanlı bir futbol oyunudur.

Super Triclops Soccer'la dünya kupasını kazanarak futbolu bambaşka bir seviyeye taşımaya hazır mısınız? Futbol oyununun en eğlenceli ve dinamik hali, küçük canavarlarla birleşerek ortaya Sterling Games'in yeni mobil oyunu Super Triclops Soccer'ı çıkardı. Öncelikle "triclops da ne?" sorusunu ben de kendime sormuştum. Ancak oyuna girdiğiniz anda sizi bekleyen manzara triclops kelimesini çok güzel açıklıyor. Ufak üçgen şeklinde ve tek gözlü yaratıklarımız birer triclop olarak dünya kupasında yer almak istemişler. Kimdirler, nedirler, ve neden futbolu tercih ediyorlar bilmiyoruz ancak bu arkadaşlar oldukça iddalı ve şampiyonluk için motivasyonları tam!

Super Triclops Soccer'da kendi triclop'unuzu seçip dünya sınıfındaki stadyumlarda rakip takımlara karşı maçlar gerçekleştiriyorsunuz. Üstelik oyunda dünya çapından çoğu takım bulunuyor. Seçeceğiniz triclop da buna bağlı olarak formasını değiştiriyor. Evet, üçgen formasını... Oyunda rakip canavar takımına karşı üç farklı futbol liginde maçlara girerek şampiyonluk ödülünü kazanmak için tüm üçgen hünerlerimizi sergiliyoruz.

Super Triclops Soccer oyun içerisinde 35'ten fazla ülkeden birini seçmenize fırsat tanıyor. Dolayısıyla oyunun hatları aslında oldukça geniş. Özellikle profesyonel futbol oyunları dışında Super Triclops Soccer gibi arcade bir futbol oyunu için bu rakam çok fazla. Dünya çapından onlarca farklı yeteneğe sahip oyuncular birer triclop olarak karşımıza çıkıyorlar. Aslında oldukça şirinler, ama birden agresifleşip beklemediğiniz anda kalenize yağmur gibi atışlar yapabiliyorlar. Bu yüzden ben onlara pek ısınamadım, biraz dengesiz canavarlar bunlar.

Futbol oyunlarının vazgeçilmezi olan ligler ve zorluk seviyeleri Super Triclops Soccer'da da bir mobil oyuna göre başarılı bir seviyede tutulmuş. En azından seçebileceğiniz üç farklı lig var ve hepsinin zorluk seviyesi gitgide artmakta. Bununla birlikte kazanacağınız deneyim puanları da arttığından triclop oyuncunuzun seviyesini arttırıp oyun içinde farklı yetenekler açabiliyorsunuz. Street Fighter ve FIFA karışımı demiştik ya, işte o oyun resmen Super Triclops Soccer.

Super Triclops Soccer'un en güzel yanlarından biri de her bir maçın 30 saniye sürmesi. Bu oynanabilirliği muhteşem derecede arttırarak oyuncuyu sıkmıyor ve dilediğiniz zaman oyuna girip rakip takımlarla kapışmanıza olanak veriyor. Oyun bu manada 'arcade' temasını çok güzel işlemiş. İsterseniz rakip sahada bomba patlatmak için bile oyuna girebilirsiniz. Gerçekten çok eğlenceli oluyor!

Eğer zaman geçirmek için eğlenceli bir arcade oyun arıyorsanız ve anlamsız puan toplamalı oyunlardan sıkıldıysanız Super Triclops Soccer sizleri bir süre idare edecektir. Oyuna girin, oyuncunuz triclop'u seçin ve rakip kaleye şut atmaya başlayın. Oyun çok basit bir düzeni eğlenceli bir şekilde işleyerek oyuncunun yüzünü güldürmeyi başarıyor. Tek merak ettiğim nokta oyunun neden iPhone için ücretlendirildiği. Super Triclops Soccer Android'te ücretsizken iOS'ta ücretli olarak çıkan, ve doğruyu söylemek gerekirse ücretsiz olmayı hak eden bir oyun.

ARTILAR

Futbol temasına farklı bir bakış

Eğlenceli ve dinamik oynanış

EKSİLER

Ücretli

YORUMLAR