Sweet Baby Girl Beauty Salon 1.2.1 (ios)

Sweet Baby Girl Beauty Salon

Sweet Baby Girl Beauty Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    92

  • Üretici

    TutoTOONS Kids Games

Sweet Baby Girl Beauty Salon, yönettiğiniz güzellik slaonuna gelecek minik kız ve arkadaşlarınızı süsleyerek daha da güzelleştireceğiniz eğlenceli bir iOS kız oyunu.

Sweet Baby Girl Beauty Salon, iPhone ve iPad sahipleri ve onların kız çocukları tarafından ücretsiz olarak oynanabilen bir kız giydirme ve saç yapma oyunu.

Oyunda minik ve sevimli karakterlere yeni saç modelleri yaparak onların saçlarının şekillerini değiştirebiliyor, tırnaklarına bakı yaparak temizliyor, saçlarını kuruluyor ve makyaj yapıyorsunuz.

Erkek çocukların pek sevmeyeeği türden bir oyun olan Sweet Baby Girl Beauty Salon'u bu nedenle öncelikli olarak kız çocuklarına ve onların ailelerine öneriyorum. Kızını ile birlikte oyun oynayarak zaman geçirmek isterseniz, Sweet Baby Girl Beauty Salon iyi bir seçenek olacaktır.

Güzellik salonundaki minik müşterileriniz beklerken onlara televizyon açarak çıkan videoları izleyip oyun içerisinde kullanabileceğiniz altınlar da kazanmanız mümkün.

Eğer iOS mobil cihaza sahipseniz ve kızınızın oynayabileceği güzel, eğlenceli ve eğitici bir oyun arıyorsanız, Sweet Baby Girl Beauty Salon oyununa bir şans verebilirsiniz.

YORUMLAR