Swing Racers 1.0 (ios)

Swing Racers

1.0
Swing Racers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swing Racers mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Swing Racers alışılagelmiş yarış oyunlarından bir hayli farklı bir oyun tecrübesi yaşatabilen bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Swing Racers'da minyatür arabaları yarıştırma keyfini yaşayabiliyoruz. Çocukluğumuzda oyuncak arabalara ip bağlayarak yaptığımız yarışlar bu oyunla mobil cihazlarımıza geliyor. Oyuna kendi arabamızı seçerek başlıyoruz ve sonrasında masamızın üzerinde, mutfakta, bahçede ve benzer ilginç mekanlarda rakiplerimizle kıyasıya yarışıyoruz.

Swing Racers'ı benzer araba yarışı oyunlarından ayıran şey özel kontrol sistemi. Oyunda aracımızı ona bağladığımız ip ile yönlendiriyoruz. İp ne kadar gergin olursa aracımız o kadar hızlı gidebiliyor; fakat ip gerginliği aracımızın manevra kabiliyetini sınırlıyor. Bu nedenle virajlara yaklaşırken ipi bollaştırmamız gerekmekte. Aracımızı yönlendirmek için ipi sağa veya sola doğru çekiyoruz ve aracımızın tepki vermesini bekliyoruz.

Swing Racers'ta yarışları daha da heyecanlı yapan bonuslar mevcut. Bu bonusları yol üzerinden topladığımızda rakiplerimize cezalarını kesebiliyoruz. Oyun içerisinde farklı araba seçenekleri yer alırken kullandığımız arabanın görünümünü de tercihlerimize göre değiştirebiliyoruz.

YORUMLAR