Swipe Basketball 2 1.0 (ios)

Swipe Basketball 2

1.0
Swipe Basketball 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Basketball 2, ücretli basketbol oyunlarından çok daha keyifli oynanış sunuyor ve hem iPhone hem de iPad'le uyumlu.

Swipe Basketball 2, iPhone ve iPad’inizde yer verdiğiniz oyunlar arasında basketbol oyunları da varsa kesinlikle denemeniz gerektiğiniz düşündüğüm, görsel olarak üst düzey olmasa da eğlence dozu yüksek bir yapım.

Kısa zamanda oldukça popüler olmayı başaran ender spor oyunları arasında olan Swipe Basketball 2’de çizgil filmden fırlamış neden kızgın olduklarını çözemediğim karakterlerle basketbol maçlarına çıkıyoruz. Oyunda sadece arkadaşlarımızla teke tek maçlar yapmıyor aynı zamanda smaç, üçlük yarışmalarına katılıyoruz. Ayrıca internet bağlantımızı açarak dünya genelinde insanlarla maçlar düzenleyebiliyoruz. Öte yandan güçlü basketbol oyuncularıyla karşılaştığımız challenge modu bulunmakta.

Basit ve eğlenceli oynanış sunan 3 boyutlu basketbol oyununda smaç, üçlük gibi yetenek isteyen yarışmalarda ve gerek teke tek karşılaşmalarda gerekse de turnuvalarda başarı elde ettiğimizde kazandığımız puanları karakterlerimizi ve takımımızı özelleştirmek için kullanabiliyoruz. Basketbolcuların hem dış görünümlerini değiştiren, hem de güçlerine güç katan özelleştirmelerin parasız yapılabiliyor olması son derece güzel olmuş.

Basit kaydırma hareketiyle oynayabildiğimiz oyunda basketbol oyuncularının oldukça dikkat çekiyor. Topu tek parmaklarında kontrol edebilmeleri, smaç anında yavaşlama efekti kullanılması, üçlük yarışmasında daha net fark edilebilen bilek hareketleri, sayı sonrası sevinçler gibi oyuna renk katan çok sayıda ayrıntı var.

Swipe Basketball 2, bir NBA2K kadar gerçekçi grafiklere ve oynanışa sahip değil lakin oynarken keyif veriyor. Ücretsiz olması ve farklı oyun modları sunmasıyla tercih edilebilir.

YORUMLAR