Swipe Basketball 1.9.8 (ios)

Swipe Basketball

Swipe Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Basketball, iOS cihazlarımız üzerinde

Swipe Basketball, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir basketbol oyunu olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz Swipe Basketball'da mümkün olduğunca fazla sayı yapmaya çalışıyoruz.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması son derece kolay kullanılabilen mekanikler üzerine kurulu. Topu potaya gönderebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Bu noktada doğru nişan almak ve doğru miktarda güç uygulamak çok önemli bir yere sahip.

Oyunda daha fazla puan toplayabilmemiz için farklı türden bonuslara ve güçlendiricilere yer verilmiş. Süre artırıcılar, bonus puanlar ve diğer ekstralar sayesinde çok daha yüksek skorlara imza atabiliyoruz. Oyunda toplayabileceğimiz 23 başarım mevcut.

Swipe Basketball'un en güçlü olduğu noktalardan birisi de grafikleri ve ses efektleri. Hem salon tasarımları hem de topla olan etkileşimimiz esnasında ortaya çıkan animasyonlar iyi bir şekilde tasarlanmış ve üzerine kafa yorulmuş izlenimi veriyor.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Swipe Basketball, kaliteli ve ücretsiz bir basketbol oynamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR