Swipe Manager: Soccer 1.0 (ios)

Swipe Manager: Soccer

1.0
Swipe Manager: Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Manager: Soccer, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen çok kapsamlı bir futbol menajerlik oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Swipe Manager: Soccer mobil oyunu, futbol dünyasının tüm dinamiklerini hissedebileceğiniz detaylı bir futbol menajer oyunudur.

Swipe Manager: Soccer mobil oyununda kurnaz basın mensuplarının sorularıyla, açgözlü menajerlerle ve holigan taraftar gruplarıyla başa çıkmalısınız. Tüm kulüp yetkilileri ve oyuncuları dengeli bir şekilde yönetmeniz gereken Swipe Manager: Soccer mobil oyununda sizin verdiğiniz kararlarla oyunun hikayesi şekillenecek.

Oyunda maç esnasında da anlık kararlar verebilirsiniz. Örneğin maç devam ederken oyuncularınıza şut çek komutu verebilirsiniz. İster kümede kalma mücadelesi verin isterseniz de kupa şampiyonluğuna oynayın, öncelikli hedefiniz takımı üst sıralarda tutmak olmalı. Swipe Manager: Soccer mobil oyununun hikayesi 16 futbol sezonundan oluşuyor. Oyunda kararları ise ekrana gelen kartları sağa ya da sola kaydırarak veriyorsunuz. Son derece sıra dışı ve aynı zamanda çok kapsamlı bir futbol menajer oyunu olan Swipe Manager: Soccer mobil oyununu AppStore’dan 6.99 TL ödeyerek indirebilirsiniz.