Table Tennis 3D 1.6 (ios)

Table Tennis 3D

1.6
Table Tennis 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis 3D, mobil platformda en çok oynanan spor oyunları arasındadır.

Table Tennis 3D, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir masa tenisi oyunudur. Sadece yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz oyun büyüleyici grafikler sunmamasına rağmen oldukça eğlenceli.

Mobil platformda en çok oynanan masa tenisi oyunları arasında yer alan Table Tennis 3D, gerçekten masa tenisi oynuyormuşsunuz hissiyatı veren oynanış tarzına sahip. Rakibinizin servisini karşılamak, topa vurmak için parmağınızı kaydırmanız yeterli oluyor. Rakibinizin seviyesine göre oyunun hızı artış veya azalış gösteriyor. Kolayı seçtiğinizde sıradan geçen bir oyun, zoru seçtiğinizde hızlı olmanız gereken bir oyuna dönüşüyor.

10’dan fazla ülkede spor oyunu kategorisinde en iyi seçilen Table Tennis 3D, 3 farklı oyun modu sunuyor. Kariyer yapabilir, Ligde mücadele edebiliyor ve Turnuvalara katılabiliyorsunuz. Turnuvalar da kendi arasında 3’e ayrılıyor. All Stars’ı seçtiğinizde dünya çapında en iyi masa tenisi oyuncularıyla karşılaşıyorsunuz. Championships, tüm maçları kazanmaktan başka şansınızın olmadığı, stresli ve heyecanlı geçen bir oyun modu. Ne all stars ne de şampiyonlar diyorsanız, dostluk maçlarının düzenlendiği Friendly tam size göre.

Table Tennis 3D, ne yazık ki tamamen ücretsiz bir oyun değil. Oyunu asıl heyecanlı yapan seçenekler Pro sürümde sunuluyor. Pro sürüme terfi etmek içinse 4,29 TL ödemeniz gerekiyor.